تور های خارجه

پرستو پرواز  با ارائه انواع تورهای خارجی  و سفر به بهترین شهرها و کشورهای توریستی جهان، یک سفر راحت و آسوده را برای شما فراهم می کند. با اعتماد به مجموعه ی ما  می توانید  انواع خدمات با کیفیت را در طول سفر تجربه کنید. قیمت انواع تور های ما بر اساس مقصد سفر شما و خدمات در تور تایین میشود، با این  حال میتوانید سفر به جای جای اروپا را با ارزانترین قیمت در پرستو پرواز تجربه کنید.

 

خدمات تورهای خارجی شامل  اخذ ویزای توریستی، هزینه‌های مربوط به حمل‌ونقل و رفت آمد، رزرو هتل، بلیط هواپیما، بازدید از مکان های فرهنگی و تاریخی، ترانسفر فرودگاهی و غیره است. اگر قصد خرید بهترین تورهای خارجی مانند تور فرانسه، تور ترکیه، تور ایتالیا، تور سوییس یا تور امارات و دوبی را دارید، یا به دنبال تورهای خارجی خاص مانند تور ژاپن  هستید، به صفحات مربوطه ی تور مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.ویژگی‌های  سفر به همراه  تور های خارجه

 

  1. دیدار از تاریخ و فرهنگ غرب و شرق: دارای یک تاریخ بسیار غنی و فرهنگی است که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را جذب می‌کند. از آثار باستانی یونان و روم، گرفته تا کاخ‌ها و قلعه‌های متعدد در انگلیس و فرانسه این کشور ها پر از مکان‌های تاریخی است که به عنوان میراث جهانی شناخته می‌شوند.

 

  1.  بازدید از معماری های  زیبا: معماری های زیبا  شامل سبک‌های مختلفی از جمله رنسانس، باروک، گوتیک و نئوکلاسیک است که در شهرها و روستاهای به وفور دیده می‌شود. میدان سن مارکو در ونیز، برج ایفل در پاریس و کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا تنها چند نمونه از معماری زیبای  هستند.

 

  1. آشنایی با تنوع فرهنگی و زبانی کشور ها: تنوع در  فرهنگ، گویش و زبان کشور هاست که سفر را برای َگردشگر چالش بر انگیز می سازد. هر کشور دارای فرهنگ، زبان، آداب و رسوم خاص خود است که تفاوت‌های جذابی را بین کشورها ایجاد می‌کند. از زبان‌های رومانسی مانند فرانسوی و اسپانیایی تا زبان‌های جرمنی مانند آلمانی و هلندی، عربی و…..  دنیا پر از تنوع زبانی است.

 

که البته پرستو پرواز با به همراه داشتن تور لیدر های مجرب و تور لیدر محلی سفر را برای گردشگران آسان میسازد.

 

  1. گشت و گزار در طبیعت: برخی از کشور های خارجه  دارای طبیعت‌های زیبایی است که از کوهستان‌های آلپ تا سواحل زیبای مدیترانه و اقیانوس اطلس متنوع است. گردشگران می‌توانند از تجربه‌های طبیعی مانند پیاده‌روی در کوهستان‌ها، تفریحات آبی در سواحل، و بازدید از پارک‌ها و باغ‌های زیبا لذت ببرند.